| Наименование марки: | wolvesteam |
| минимальный заказ: | 1 |
| цена: | negotiated price |
| Срок поставки: | 20 дней |
| Условия оплаты: | Л/К, Т/Т |
Built-in antennas and owns high output the jamming distance and jamming range of this built-in antennas high power jammer is really powerful as this high power multi-purpose signal jammer can cut off the signals of WIFI2.4G WIFI5.8G GPS одновременно и в зависимости от силы сигнала в детальном месте, расстояние сбоя составляет не более 80 метров.
Thus high quality cooling system that designed with the cooling fan inside has been used on this high powe Signal jammer so that this Omni directional antennas high power jammer can stay in the good working condition all the time and easily reach the 24/7 continuously working goal.
Взгляд:
Спецификации
| Интерфейс вывода | Частота выхода |
| CH1 | -WIFI2.4: 2400 ~ 2500 МГц |
| CH2 | -WIFI5.8 5700 ~ 5800 МГц |
| CH3 | -GPS 1500 ~ 1570 МГц |
| Выходная мощность: | EIRP 25W (каждая полоса) |
| Антенна: | Панель Антенна-интегрированная |
| Дальность действия: | Дальность до 3500 метров |
| Номер модуля заглушителя | 3 |
| Время работы батареи: | 1.5 часов |
| Адаптер питания Входное напряжение: | AC100V ~ 250V, 50Hz ~ 60Hz |
| Вес: | 9 кг (система + батарея) |
| Размер: | 47 x 11 x 36 см (Lx W x H) |
Аксессуары:
Адаптер питания
Руководство пользователя