| Наименование марки: | wolvesteam |
| Номер модели: | WT-R5000 |
| минимальный заказ: | 1 шт. |
| цена: | negotiated price |
| Срок поставки: | 15 дней |
| Условия оплаты: | Л/К, Т/Т, Вестерн Юнион |
| Operating Frequency Band | Ku |
| Working Mode | Pulse Doppler |
| Pitch Beam Width | 10-40° |
| Azimuth Beam Width | 2.4° |
| Speed Accuracy | 0.293 m/s |
| Detection Distance | 5 km |
| Transmitting Power | 120 W |
| RCS | 0.01 m² |
| Weight | 55 kg |