| Наименование марки: | Wolves Teams |
| Номер модели: | WT101F-8F |
| минимальный заказ: | 1 |
| цена: | 360 |
| Срок поставки: | 15 дней |
| Условия оплаты: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P. |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH3 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH4 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH5 | VHF: 135-174MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH8 | LoJack: 167-175MHz |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Total Output Power | 18W |
| Jamming Range | Up to 40m (15m for VHF/UHF) |
| Power Supply | 50-60Hz, 100-240V AC |
| AC Adapter | AC100-240V to DC12V |
| Dimensions | 355 × 140 × 51mm |
| Weight | 4.0kg |
| Color | Black |
| Packing | Neutral Packing |
| Item | Details |
|---|---|
| Delivery Time | 3-7 days after order confirmation |
| Payment Terms | 100% advance via PayPal, Western Union, etc. |
| Delivery Terms | FOB Hong Kong/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |