| Наименование марки: | Wolves Teams |
| Номер модели: | WT808B15-8 |
| минимальный заказ: | 1 |
| цена: | 360 |
| Срок поставки: | 15 дней |
| Условия оплаты: | Л/К, Д/А, Д/П, Т/Т, западное соединение |
| Output Port | Frequency Range |
|---|---|
| CH1 | 720-840MHz |
| CH2 | 830-940MHz |
| CH3 | 950-1050MHz |
| CH4 | 2400-2500MHz |
| CH5 | 5725-5850MHz |
| Total Power | 250W |
| Weight | 6.5kg |
| Operating Temperature | -25°C to +65°C |
| Dimensions | 45*25*20cm |
| Endurance Time | >60 Minutes (Continuous Operation) |
| Power Supply | Lithium Battery |