| Наименование марки: | Wolves Teams |
| Номер модели: | WT808BA-4 |
| минимальный заказ: | 1 |
| цена: | 360 |
| Срок поставки: | 15 дней |
| Условия оплаты: | Л/К, Д/А, Д/П, Т/Т, западное соединение |
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Certification | CC, CE |
| Jamming Range | 5-2000 Meters |
| Type | Backpack Jammer |
| Weight | 12-13kg |
| Frequency Bands | 4~8 Bands |
| Output Power | 90 Watt |
| Antenna Type | External High Gain Omni Directional Antenna |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | WIFI2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | GPS: 1550-1580MHz |
| CH4 | GPS L2-L5: 1100-1300MHz |
| CH5 | GSM: 850-920MHz |
| Net Weight | 12kg |
|---|---|
| Total Weight | 15kg (Aviation Case included) |
| Ambient Temperature | -10ºC - +50ºC |
| Power Consumption | ≤220W |
| Battery | 24V, 30AH Built-in standby battery (90-180 minutes usage) |
| Cooling System | Active "smart" with integrated incoming air filter |
| Delivery Time | 3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping / 100% advance |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates provided for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |