| минимальный заказ: | 1 |
| цена: | 1 |
| Срок поставки: | 7-15 |
| Условия оплаты: | Л/К, Д/А, Т/Т, западное соединение |
| Frequency Range | 20-6000MHz/700-2600MHz |
|---|---|
| Frequency Coverage | CDMA/GSM/3G Cellphone |
| Jammer Type | Portable Jammer |
| Channel Number | 7 |
| Each Bands Power | 50W |
| Total Output Power | 500W |
| Jamming Range | 2-90m |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | 25-500MHz |
| CH2 | 500-1000MHz |
| CH3 | 1000-2000MHz |
| CH4 | 2000-3000MHz |
| CH5 | 3000-4000MHz |
| CH6 | 4000-5000MHz |
| CH7 | 5000-6000MHz |
| Delivery Time | 3 weeks from receipt of confirmed PO and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |